Tel:
Foshan Hongshuo Environmental Technology Investment CO.,LTD
Foshan Hongshuo Environmental Technology Investment CO.,LTD
Foshan Hongshuo Çevre Teknolojisi Yatırım CO., LTD

Ana sayfa

Foshan Hongshuo Environmental Technology Investment CO.,LTD

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Foshan Hongshuo Environmental Technology Investment CO.,LTD şirket Profili
1

Foshan Hongshuo Environmental Technology Investment CO.,LTD

LED ışık kılavuzu panelleri geliştirip üreten, ileri teknoloji ve en son ekipman kombinasyonunu yapıyoruz. İpek ekran baskısı, laminasyon ve tozlu basamakların temelinde gerekli malzemeyi özenle seçiyoruz, hatta ışık aydınlatma standartlarına ulaşmak için çaba harcıyoruz, panelde kusur yok, yüksek ışık geçirgenlik oranı. Bu arada, ışık kılavuzu panelini müşterinin gereksinimi altında mükemmelleştirebilir ve tüm müşterilerin memnuniyetini garanti etmek için elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz. Müşterimize iyi hizmet vermek ve ulusal sloganı takip etmek için, ışık yönlendirme sisteminin baskın araştırma ve imalatımızın anahtarı olan yurtdışındaki ulusal durum ve satış durumunun açık bir listesini yaptık. Pazar büyüdükçe, ışık yönlendirme sistemi gittikçe daha popüler hale geliyor, böylece süper market, ofis binası, yeraltı otoparkı, vb.Gibi her yeri görebiliyoruz. Müşteri veya tasarım gereksinimine göre uygun bir kurulum süreci uyarlayabiliriz. Oluşturucu. Ürün kare veya yuvarlak veya düzensiz olursa olsun, müşterilerin kalp içeriğini yapabiliriz. Ayrıca firmamız ayrıca maglev rüzgar türbini sistemi satış ve geliştirme üzerinde yoğunlaşmaktadır. Ürün, mükemmel kalite, güzellik, düşük rüzgar başlangıç ​​hızı, süre vb. Özelliklerini içerir. Sistem o kadar mükemmel ki, özel bakım gerektirmeden korkunç iklim altında güvenle çalışabilir; sokak için uygundur, görüntüleme, alan aydınlatma ve izleme, iletişim baz istasyonu ve kullanarak gemi. Sistem hem doğa kaynağını tam olarak kullanır hem de doğal peyzaj konumunu güçlendirir. Firmamız ağırlıklı satmak: PC ışık kılavuzu panelleri, PC madencilik kapak, difüzyon levha, PC anti-isyan kalkan, ışık rehberlik sistemi ekipmanları, güneş rehberlik sistemi, doğal havalandırma ve aydınlatma ekipmanları, plastik levha, sac, ses bariyeri ürün, LED aydınlatma , vb.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Hongshuo

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 3,000,000-5,000,000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 50% - 60%

Şirket tarihçesi

Gelişmiş ışık ve en yeni ekipman kombinasyonunu yapıyoruz, LED ışık kılavuz panelleri geliştiriyor ve üretiyoruz. İpek ekran baskısı, laminasyon ve tozlu basamakların temelinde gerekli malzemeyi özenle seçiyoruz, hatta ışık aydınlatma standartlarına ulaşmak için çabalarımızı deniyoruz, panelde kusur yok, yüksek ışık geçirgenlik oranı.

Firma Servisi

Biz "dürüstlük, sorumluluk, yenilik ve birlik" yönetim felsefesini takip, "teknoloji odak, kalite odak, müşteri odak" sloganı ile gitmek, çevreyi korumak, toplumun geri ödeme, bakım insanlar. Gelişmiş üretim ekipmanlarımız ve deneyimli çalışanlarımız üretim sürecini garanti eder ve satış sonrası servis sorunsuz çalışır. Sofistike ürünler yaratmak için, tanınmış markaların dökülmesi Foshan Koming Çevre Teknolojisi Yatırım CO., LTD. Sağlam teknik birikim, dürüst çalışma stili, iyi çalışma koşulunun müşterilerle işbirliği içinde bizi istikrarlı tutacağına inanılmaktadır. Bir çizgide kalacağız, çaba ile çalışacağız, inovasyonla yeni olacağız.

Şirket takım

Biz çevre teknolojisi projesi ve ticari proje yatırım yapan bir şirket, biz de araştırma, üretim ve yüksek teknoloji, enerji tasarrufu ürünlerimizi satan ithaf bir çevre koruma şirketi vardır. LED ışık kılavuzu panelleri geliştirip üreten, ileri teknoloji ve en son ekipman kombinasyonunu yapıyoruz. İpek ekran baskısı, laminasyon ve tozlu basamakların temelinde gerekli malzemeyi özenle seçiyoruz, hatta ışık aydınlatma standartlarına ulaşmak için çaba harcıyoruz, panelde kusur yok, yüksek ışık geçirgenlik oranı. Bu arada, ışık kılavuzu panelini müşterinin gereksinimi altında mükemmelleştirebilir ve tüm müşterilerin memnuniyetini garanti etmek için elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz.

Foshan Hongshuo Environmental Technology Investment CO.,LTD
Xinguang Sanayi Bölgesi, Luocun, Nanhai İlçesi, Foshan City, Guangdong Eyaleti
Tel:86-757-86608763
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Alt Kayık Temizle Tedarikçi. © 2020 - 2021 clear-bottomkayak.com. All Rights Reserved.